Współpraca

Jeżeli jakieś wydawnictwo, księgarnia lub portal zaproponuje mi współpracę , to z przyjemnością ją przyjmę. To samo tyczy się egzemplarzy recenzenckich - każdą książkę z gatunków wymienionych niżej chętnie przeczytam, zrecenzuje i polecę innym. Z rozkoszą zezwolę również na zamieszczenie fragmentu mojej recenzji na okładce. Uprzedzam jednak, że w swoich recenzjach nie idealizuje książek. Piszę tylko to, co czuję i jestem szczera względem moich czytelników.

Jakie książki czytam?
  • przede wszystkim te w wersji papierowej - nie zaczytuje się w e-bookach,
  • ograniczam się do moich ulubionych gatunków, to znaczy: fantasy, new adult i young adult (wszelkie młodzieżówki), poradniki, dystopie oraz antyutopie, te związane z mitologią, science fiction, paranormal romance, obyczajówki, romanse, thrillery, horrory, powieści historyczne.
Ile czasu potrzebuję na opublikowanie recenzji?
Zazwyczaj jest to jeden-dwa miesiące. Jeżeli jednak danemu wydawnictwu zależałoby na jak najszybszym dodaniu opinii, to oczywiście jestem otwarta na ustalenie konkretnego terminu.

Czy publikuje tylko na blogu?
Odpowiedź brzmi nie. Swoje recenzje zamieszczam:
- na blogu
- na lubimyczytac.pl
- na matras.pl

Jak można się ze mną skontaktować?
  1. Za pośrednictwem poczty - alexxxisqu@gmail.com
  2. Za pośrednictwem instagrama - @ksiazkownia_alex [link]


Współpracowałam z:
       
      

       
Megaksiazki.pl

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.