podsumowanie miesiąca

Podsumowanie miesiąca: wrzesień 2016 + październikowy TBR

17:55


  • liczba przeczytanych książek: 3
- Gniewna fala, Jennifer Donnelly ★★★★★★★★✰✰
- Wszystko to, co wyjątkowe, Matthew Quick ★★★★★★★★✰✰
- Ludzie bezdomni, Stefan Żeromski ★★★★★★✰✰✰✰

przeczytane we wrześniu
  • liczba przeczytanych stron: 871/29 na dzień
  • książka, która najbardziej mi się podobała: Gniewna fala, Wszystko to, co wyjątkowe
  • książka, która podobała mi się najmniej: Ludzie bezdomni
  • największe zaskoczenie tego miesiąca: Wszystko to, co wyjątkowe
  • średnia ocen książek: 7,3
PAŹDZIERNIKOWY TBR
W tym miesiącu udało mi się już przeczytać jedną książkę, dlatego w moim TBR znajdują się tylko trzy. Wszystkie jasne miejsca i Zapytaj księżyc chciałam przeczytać we wrześniu, no ale wyszło jak wyszło, więc przekładam je na październik. Nie poddawaj się powinno przyjść do mnie już na dniach od wydawnictwa HarperCollins i już nie mogę się doczekać lektury :) Oprócz tego mam nadzieję, że uda mi się zakupić w październiku Harry'ego Pottera i Przeklęte Dziecko. Trzymajcie kciuki, by tak się stało i aby ta pozycja znalazła się w następnym podsumowaniu! W tym miesiącu dostane również nową lekturę szkolną do przeczytania, także z obowiązku przeczytam Króla Edypa :)

A jak Wam poszedł wrzesień? Czytaliście którąś z wyżej wymienionych książek? Jeśli tak, to czy się wam spodobały? A może dopiero macie zamiar je przeczytać? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

You Might Also Like

0 komentarze

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.