TAG

Doggy Book TAG

16:00

Doggy Book TAG, czyli TAG wymyślony przez Marthę z bloga Secret Books (!<3). Zasady są bardzo proste: należy do każdego pieseczka dopasować odpowiednią książkę.
Zaczynajmy!

Zapewne mój wybór was nie zaskoczy, bo będzie to Gwiazd Naszych Wina, Johna Greena xD Kurczę, jeszcze na żadnej książce nie płakałam tak bardzo jak na GNW. No, nie licząc Psa który jeździł koleją :)

Z tą kategorią miałam problem, bo serio nie wiedziałam, co tutaj dać. W końcu zdecydowałam się jednak na trzeci tom Klątwy Tygrysa, czyli Wyprawę, autorstwa Collen Houck. Miałam tu na myśli misję związaną z odnalezieniem trzeciej części amuletu Damona.

Że też nie przeczytałam jeszcze tego Latarnika... 16 stron wymiata! A tak oprócz tego, to będzie to chyba Klątwa Neferet, P.C. Cast + Kristin Cast, która ma 154 strony.

I tu również miałam problem xd Nie wiem szczerze, czy to naprawdę pasuje do tej kategorii, ale nominuję tu Zagrożonych, C.J. Daugherty. Może powinny to być wcześniejsze części?... W każdym razie, był tam i ten Nathaniel, i te miłosne sprawy, i rodzice Allie...  i jej brat... także trochę tych wątków tam było.

Oczywista oczywistość, że będzie to Zakon Feniksa J.K. Rowling, który ma ponad 990 stron.

Bez wątpienia będzie to Ukryta, P.C. Cast + Kristin Cast. Jeśli czytaliście recenzje to wiecie, że ta część była wg bardzo nużąca i zawiodłam się na niej.

Myślę że będzie to Łza, Lauren Kate. Pewnie i tak sporo osób ją zna (wg lubimyczytac 542 osoby mają ją w 'przeczytanych'), ale inna nie przychodzi mi do głowy.

... Igrzyska Śmierci? xD Tak poza tym, to jeszcze Niezgodna była ekranizowana, ale film był okropny ;<

Hmm... i znowu Igrzyska! Tym razem będzie to jednak W pierścieniu ognia :)

Jako pozytywnie słodką mogę wymienić Morze Spokoju :') Zaś negatywnie słodka... Naznaczona?

I tak właśnie wygląda Doggy Book TAG w moim wykonaniu :)

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Zazdroszczę paczuszki.
  Świetnie dopasowane książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie wyszedł Ci ten Tag :) Muszę przyznać, że od 5-6 tomu (nie pamiętam jakie noszą tytuły) to seria Dom Nocy już mi się strasznie dłużyła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Taak, Dom Nocy ma to do siebie, że często się dłuży ;/

   Usuń
 3. "Troje" także wciąż przede mną, jestem ogromnie ciekawa. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przede mną również, ale już nie mogę się doczekać, kiedy je przeczytam :)

   Usuń
 4. Ty tak czekałaś na Troje i jesteś taka zachwycona, że w końcu je masz, że aż zapałałam chęcią by ściągnąć swój egzemplarz z okładki i w końcu go dokończyć ;) dopadło go jakieś książkowe przekleństwo i nijak nie mogę doczytać.... ale teraz mam tyle czasu, że może akurat się uda ;)
  recenzjeami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahah, to cieszę się i czekam na twoją recenzję! :)

   Usuń

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.