podsumowanie miesiąca

Podsumowanie miesiąca : Wrzesień

21:50


Witajcie kochani! Dziś przybywam do was z podsumowaniem września :) Tym razem krócej, bo, co jak co, ale szkoła i nauka zabiera mi sporo czasu na czytanie, więc lektur przeczytanych w tym miesiącu jest mniej. Nie przedłużając, zapraszam dalej ;)→

 • liczba przeczytanych książek : 4
- Troje, Sarah Lotz (recenzja na dniach)
 • artykuły :
 • TAG'i/akcje/informacje :
 • liczba przeczytanych stron : 1238 stron
 • książka, która najbardziej mi się podobała : Jeżynowa Zima, Troje
 • największe zaskoczenie tego miesiąca : Jeżynowa Zima
 • książka, która podobała mi się najmniej : Ujawniona
 • średnia ocen : 7
W skrócie :
Miesiąc wrzesień zaczęłam od dokończenia Sekretu Julii. Jeśli czytaliście recenzję, to wiecie, że książkę oceniłam na 7 - wyznawana przez większość osób teoria się potwierdziła, drugi tom był gorszy od pierwszego. Choć w tym przypadku nieznacznie. Następnie zabrałam się za Ujawnioną, gdyż stwierdziłam, że chce dokończyć Dom Nocy. Kolejną pozycją była Jeżynowa Zima, książka którą baaardzo chciałam przeczytać, i była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Wszystkim polecam! ;) I ostatnią książką będzie Troje, które skończyłam dosłownie przed chwilą. I... #hasztagsiadłamipsychika. Trochę nie skumałam końcówki, no ale nic! Jak jest ktoś kto mądrze mi to wytłumaczy, to będę wdzięczna. Bo google zawiodło ;<

 W poprzednim miesiącu udało mi się przeczytać o wiele więcej, bo prawie że 3 razy więcej. Mimo to, myślałam że będzie gorzej ;o :) Życzcie mi szczęścia w przyszłym miesiącu.

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Ja mam we wrześniu tylko trzy książki na koncie, ale nie narzekam. Może będzie lepiej w przyszłym miesiącu, na co liczę. Tobie też życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę że dość sporo osób w tym miesiącu jest na przedziale 3/4/5 książek. Powodzenia! :)

   Usuń
 2. Ja nie wiele więcej przeczytałam książek w tym miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać w tym wszystkim udział szkoły :C

   Usuń
 3. Mi nie poszło nawet tak źle. Przeczytałam 10 książek :)

  OdpowiedzUsuń

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.