artykuł

Gdzie by tu zasiąść, czyli najwygodniejsze czytanie

18:35

Ostatnimi czasy, siedząc na jakże niewygodnej szkolnej ławce doszłam do wniosku, że każdy lubi czytać w innym miejscu. Znajdą się osoby którym to bez różnicy oraz znajdą się osoby które nigdzie nie mogą się usadowić. Oprócz tego można wyróżnić dywanowców, łóżkowców, krzesłowców czy chociażby trawanowców. Przyjrzyjmy się temu z bliska.
#1 Znoszenie jajka…
To sposób używany najczęściej przez osoby, które nigdzie nie mogą się usadowić. Osobniki te kręcą się, wiercą, zdarzają się nawet wypadki leżenia z nogami na ścianie bądź „po turecku”. 
#2 Korzystając z natury...
To sposób używany przez osoby które lubią przebywać na powietrzu. Czytają pod drzewem, na ławce w parku a nawet nad jeziorem.
#3 Wśród książek...
Czyli sposób preferowany przez osoby czytające w bibliotecznej ciszy, przerywanej od czasu do czasu przez dźwięk przewracanej kartki.
#4 Na leniwca...
W łóżeczku! Sposób polecany przez wielu czytelników podczas choroby. W końcu nie ma to jak zagrzebać się w wygodnym łóżku, pod kołderką z herbatą i książką w ręku! ;)
#5 Pospolicie...
Czasami najlepiej zabrać się za czytadło w swoim ulubionym fotelu bądź krześle.
(kliknij aby powiększyć)
A jaka jest wasza ulubiona pozycja przy czytaniu? ;)
zdjęcia wykorzystane w poście pochodzą z tumblra :) 

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Zdecydowanie 1. Chyba robię się stara, bo przy siedzeniu w jednej pozycji przez jakiś czas bolą mnie plecy lub pośladki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahah! To chyba najciekawszy sposób na czytanie.

   Usuń
 2. Zdecydowanie jestem leniwcem :) Uwielbiam ♥ Wynika to też trochę z mojego dnia. Przychodzę ze szkoły, odrabiam lekcje, uczę się, jem kolacyjkę i po kąpieli mogę położyć się otulona kołderką i czytać. Leniwie w 100% ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie tak samo! Ewentualnie czasem coś przeczytam na szkolnych przerwach :)

   Usuń
 3. Jedynka i czwórka ;D Świetny post i prześliczne zdjęcia!
  A Twoja ulubiona pozycja? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, ze post ci się spodobał.
   Moja ulubiona pozycja to czwóreczka ;>

   Usuń
 4. Łóżko, kanapa, fotel:) Świetny post!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja czytam głównie w łóżku, fotelu lub wannie - zawsze z nogami w górze (bo tak mi wygodniej). ;) Świetny pomysł na wpis!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow, w wannie jeszcze nie próbowałam - bałabym się, że się zmoczy ;<

   Usuń

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.