Lubię/Nie lubię

#1 Lubię/Nie lubię

22:37Cześć kochani!
Przybywam do was z nową, wymyśloną przeze mnie stosunkowo niedawno (jakieś pół godziny temu) serią Lubię/Nie lubię. Polega ona na odpowiedzeniu na kilka pytań (zazwyczaj pięć) i sprawdzeniu, jaka jest szansa, że dana książka/seria ci się spodoba. Piszcie w komentarzach czy coś takiego wam się podoba i czy powinnam robić tego więcej :)

A tymczasem zapraszam was do testu. Dziś będziecie mieli okazję sprawdzić, czy spodoba wam się saga Wybrani, autorstwa C. J. Daugherty.

1.Czy lubisz czytać młodzieżówki, Young adult?

A. TAK! :)

B. NIE :(


2. Czy lubisz czytać książki z wątkiem miłosnym?


A. TAK! :)
B. NIE :(


3. Czy lubisz czytać książki z wątkiem kryminalnym, związanym z jakąś mroczną tajemnicą?

A. TAK! :)
B. NIE :(


4. Czy lubisz czytać książki, których miejscem akcji jest szkoła, uniwersytet bądź akademia?


A. TAK! :)
B. NIE :(


5. Czy lubisz czytać lekkie thrillery pełne zwrotów akcji?

A. TAK! :)
B. NIE :(premiera w 15 czerwca!
A teraz policz swoje głosy i sprawdź jaka jest szansa, że saga Wybrani będzie w twoim guście :
1 Tak, 4 Nie – 20% szans
2 Tak, 3 Nie – 40% 
3 Tak, 2 Nie – 60% 
4 Tak, 1 Nie – 80% 
5 tak – 100%!

Ze swojej strony mogę tę sagę wam serdecznie polecić, mi bardzo się spodobała i już nie mogę się doczekać kolejnego tomu, który w polskich księgarniach zawita już w czerwcu! A recenzję czwartego tomu - Zbuntowanych - możecie znaleźć TU :)

You Might Also Like

0 komentarze

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.