akcja

TOP 3...Jesień z Feerią Young!

13:28

Wydawnictwo Feeria Young stworzyło akcję dla blogerów, w której wygrać można prenumeraty wszystkich tytułów wydanych nakładem FY od września do końca 2015. Zadaniem konkursowym jest stworzenie listy trzech książek idealnych na jesień. Oto moje propozycje:
1. Harry Potter i Kamień Filozoficzny, J.K. Rowling
Jesień, początek szkoły, więc i z Harry'm warto zacząć swoją przygodę bądź przeżyć ją jeszcze raz. Ja mam zamiar przeczytać niedługo po raz kolejny Czarę Ognia, ale kiedy, to się zobaczy. W każdym razie, jeśli jeszcze nie czytaliście lub nie możecie się zmotywować, by przeczytać tę serię po raz kolejny, to jesień jest do tego idealną porą. Nie zwlekajcie!

2. Wróżbiarze, Libba Bray
Nie jestem pewna, czy akcja ,,Wróżbiarzy" miała miejsce w jesień, ale to właśnie z tą porą roku kojarzy mi się ta książka. Ciekawe postacie, dużo tajemnic i prawdziwej, strasznej magii, morderstw oraz rozlewów krwi, a wszystko to okraszone fenomenalnym klimatem lat 20' Nowego Jorku. Moje odkrycie roku 2014!

3. Wybrani, C.J. Daugherty
Pozycja idealna dla nastolatków, którzy lubią podczas lektury czuć dreszczyk emocji. Thriller młodzieżowy, wciągająca lektura i nieprawdopodobna historia prosto z murów Cimmerii - akademii dla bogatych dzieci. Mnóstwo mrocznych sekretów, tajemnicze zgony oraz Ona. Kim tak naprawdę jest Allie i dlaczego trafiła do tego miejsca?

Post powstał w ramach akcji #jesienzfeeria :) Zapraszam na FANPAGE WYDAWNICTWA oraz WYDARZENIE NA FACEBOOKU.

A jakie książki wam kojarzą się z jesienią? Koniecznie napiszcie w komentarzach, czy zgadzacie się z moimi wyborami oraz jakie tytuły wy byście umieścili na takiej liście :)

You Might Also Like

0 komentarze

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.