konkursy

[KONKURS] Wygraj "Złotą krew" lub "Złotego syna"!

13:43

Cześć!
Tak jak obiecałam, mam tu dla was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać pierwszy lub drugi tom znakomitej trylogii Pierce'a Browna, czyli Red Rising. W zależności od tego, czy dopiero chcecie zapoznać się z serią, czy macie zamiar ją kontynuować, macie możliwość zawalczyć o Złotą krew bądź Złotego syna :) Ogromne podziękowania należą się wydawnictwu Drageus, które ufundowało te książki dla Was! ♥

Życie Czerwonych na Marsie nie jest łatwe. Zwłaszcza życie Helldiverów, którzy w kopalniach Marsa wydobywają cenne helium-3. Nigdy nie widzą słońca. Nie zawsze mają co jeść. Żyją krótko. Umierają młodo.
I nie ma dla nich sprawiedliwości.
Darrow Helldiver, Czerwony górnik, przez okrutne prawo Złotych władców traci żonę, a potem sam zostaje skazany na śmierć. Nie wie jeszcze, że to dopiero początek.
Los daje mu szansę, aby walczyć o wolność dla swoich ludzi. O wolność wszystkich Kolorów niewolonych surowym prawem Złotych najeźdźców, którzy przed wiekami opanowali Układ Słoneczny.
Darrow musi tylko stać się Złotym. Wślizgnąć się w szeregi panujących i rozbić system od środka.
Przed nim nie tylko bolesna przemiana, lecz także długa i żmudna walka o pozycję na szczycie społecznej piramidy. Żeby stać się Złotym, Czerwony Helldiver musi nie tylko zmienić skórę, lecz także przeżyć. Co wcale nie jest takie proste, bo Instytutem Marsa, szkołą przyszłych władców, rządzi tylko jedna zasada: przeżyją najsilniejsi.
Czy słaby Czerwony zdoła skończyć szkołę bogów?
Czy zdoła rozpalić zarzewie zagłady i obalić Złotą tyranię?

Kto walczy z potworami, sam musi stać się potworem.

Jak zdobyć losy?
1. Napisz w komentarzu Zgłaszam się!, podaj swój email oraz zaobserwuj publicznie mojego bloga. Nie zapomnij o podaniu nicku, pod jakim obserwujesz Książkownię. (1 los)
2. Zaobserwuj mnie na Instagramie lub Google +, podaj nick. (1 los)
3. Udostępnij ten post na Instagramie lub Facebooku, podaj nazwę profilu na jakim go udostępniłeś bądź bezpośredni link do postu/zdjęcia (1 los)
4. Wrzuć poniższy baner konkursowy (koniecznie zalinkowany do tego posta!) na swojego bloga, podaj link. (1 los)

(kliknij aby powiększyć)

Wzór zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Email: twójemail@gmail.com
Wybieram: Złota krew/Złoty syn
Bloga obserwuję jako: Twój nick
Obserwuję na Instagramie/Google + jako: twój nick
Udostępniłem/am na Instagramie/Facebooku: twoja nazwa profilu lub link
Baner znajduje się na moim blogu: link do miejsca, gdzie wrzuciłeś/aś baner

Regulamin
1. Organizatorką konkursu jestem ja, autorka bloga Książkownia.
2. Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Drageus.
3. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.
4. Konkurs trwa od 20 stycznia do 10 lutego godziny 23:59.
5. Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu 5 dni od zakończenia konkursu.
6. W konkursie mogą brać udział tylko i wyłącznie osoby posiadające adres korespondencyjny na terenie Polski.
7. Nie ma znaczenia, czy posiadasz bloga, czy nie. Jeżeli spełniasz warunek wymieniony w punkcie szóstym regulaminu, możesz wziąć udział w zabawie. Nie musisz zdobywać wszystkich losów. Koszt przesyłki paczki z książką ponoszę ja.
8. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 3 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi losowanie innego wygranego.
9. Aby konkurs się odbył, musi wziąć w nim udział przynajmniej dwadzieścia osób.
10. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania konkursu.

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału! Zgłaszajcie się i udostępniajcie :) A ja życzę wam powodzenia! ♥

You Might Also Like

0 komentarze

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.