konkursy

[KONKURS] Wygraj białego "Kosogłosa"!

21:30

Wygraj białego Kosogłosa! 
Dzisiaj mamy dla Was niesamowity konkurs. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Media Rodzina, mamy dla Was aż dziewięć egzemplarzy Kosogłosa! Nie takiego zwykłego, nudnego, jakiego pewnie widzieliście nie raz na półce w sklepach… Dziewięcioro z Was ma szansę stać się posiadaczami tejże książki z limitowaną edycją okładki! Sami zobaczcie, jak wyjątkowo się prezentuje!


Co zrobić, aby zostać posiadaczem tej książki? Nic prostszego! 
ZASADY:
  1. Chcemy Twoje zdjęcie! Ale nie takie zwyczajne! Zdjęcie musi być związane z Igrzyskami, a najlepiej z samym „Kosogłosem”, który jest do wygrania.* 
  2. Musisz posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski. 
  3. Zdjęcie wysyłasz na maila ach-te-moje-blogi@wp.pl lub do Angie Rose (z kanału CRh+) na facebooku. 
  4. W wiadomości zawrzyj informację z jakiego bloga/kanału wiesz o konkursie i tej całej Igrzyskowej akcji. Kogo czytałeś/czytałaś lub oglądałeś/oglądałaś zanim to wszystko się wydarzyło? A może jesteś zupełnie nowy/nowa? 
  5. Rozdanie trwa od 20.11.2015 r. do 29.11.2015 r. Wyniki powinny się pojawić w ciągu pięciu dni od zakończenia konkursu na stronie wydarzenia.
*Wysyłając zdjęcie do konkursu, zgadzasz się na publikowanie go na naszych stronach, bez możliwości odwołania się o tej decyzji. Wszelkie wulgarne treści będą ignorowane lub nawet zgłaszane.

Serdecznie zachęcam was wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji na temat jego oraz naszej akcji znajdziecie na naszej grupie na facebooku. Wydanie jest naprawdę przepiękne, a na żywo prezentuje się jeszcze lepiej. Liczymy na waszą kreatywność! Do dzieła!

You Might Also Like

0 komentarze

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.