TAG

RIP IT or SHIP IT Book TAG - wersja igrzyskowa

14:54

Cześć!
W ostatni dzień tygodnia z Igrzyskami Śmierci przychodzę do was z TAG'iem RIP It or SHIP It w wersji igrzyskowej, co oznacza, że w pary będę losowo łączyć bohaterów z trylogii Suzanne Collins. Mam nadzieję, że pomysł się wam spodoba. Bez zbędnego przedłużania, zaczynajmy!
Haymitch Abernathy i Annie Cresta - RIP It!
Nie, nie i jeszcze raz nie. Annie pomimo swojej choroby psychicznej była taką miłą, słodką i cichą osóbką, która potrzebowała kogoś cierpliwego, zabawnego i uroczego. A Haymitch... Był zabawny.
Caesar Flickerman i Effie Trinket - SHIP It!
Zdecydowanie ich shipuję! Obydwoje dość dziwni pod względem wyglądu i charakteru, na pewno znaleźliby wspólny język i byliby naprawdę zgraną parą. Aż chciałabym to zobaczyć!
Cato i Glimmer - SHIP It!
Dwójka okropnych, rozpieszczonych Zawodowców. To byłaby miłość od pierwszego wejrzenia! Nawet w tej chwili potrafię sobie wyobrazić ich razem, ubranych w aksamity i szastających pieniędzmi na prawo i lewo. (Delikatna aluzja do Lannisterów, ale tylko delikatna)
Peeta Mellark i Alma Coin - RIP It!
Gdzieś w głębi duszy miałam nadzieję, że do Peety wylosuję Katniss i zrobię SHIP na 1000%, ale wtedy byłoby chyba zbyt pięknie, no nie? Peeta i Coin to całkowite przeciwieństwa, jakby połączyć dobro ze złem. Nie muszę więc wam chyba tłumaczyć, dlaczego ripuję tę parę?
Coriolanus Snow i Katniss Everdeen - RIP It!
To już trzeba mieć moje szczęście, żeby dwójkę dwóch głównych bohaterów zeswatać z największymi czarnymi charakterami serii. Brawo ja! Oczywiście Snow i Katniss to para, która pozabijałaby się przy każdej najlepszej okazji, więc RIP jest tutaj uzasadniony.
Finnick Odair i Liszka - RIP It!
Ten związek na pewno nie miałby przyszłości. Liszka była dziwna, małomówna, sprytna i chciwa, a Finnick? Finnick był moim ulubionym bohaterem, zabawny, odważny i kochany. Kompletnie do siebie nie pasują! (czyt. Tam powinnam być ja!)
Beetee Latier i Johanna Mason - RIP It!
Beetee i Johanna może mogliby zostać przyjaciółmi, ale na pewno nic więcej. To całkowite przeciwieństwa. Spokojny, mądry, poukładany Beetee i żywa, gwałtowna Johanna? Jakoś średnio to widzę. Z resztą, ona mogłaby być jego córką!
Gale Hawthorne i Primorse Everdeen - SHIP It!
Skoro Gale'owi z jedną Everdeen się nie udało, to czemu by nie miało wyjść z drugą? Nie widzę przeszkód! A sześć lat różnicy to jeszcze nie tak dużo. Znają się od dziecka i nawet, jakby tak spojrzeć na te zdjęcia, z wyglądu bardzo do siebie pasują.

I to by było na tyle :) Piszcie w komentarzach czy TAG wam się spodobał oraz czy zgadzacie się z moimi wyborami :D Jeśli macie ochotę, to zachęcam was do wykonania tej zabawy - w wersji oryginalnej czy też igrzyskowej.

You Might Also Like

0 komentarze

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.