premiery

Ciekawe premiery książkowe na grudzień 2014

17:31

Cześć wszystkim! Dziś jak zawsze przychodzę do was z listą premier na następny miesiąc - tym razem grudzień. Jak zwykle wszystko pogrupowane jest kategoriami. Mam ogromną nadzieję, że artykuł się wam przyda :) Zapraszam!

Książki
F A N T A S T Y K A
Andrzej Ziemiański - Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 4 Daniel H. Wilson - Robogenesis William C. Dietz - Mass Effect: Deception

S E N S A C J A  I   K R Y M I N A Ł
Marcin Wroński - A na imię jej będzie Aniela Marcin Wroński - Kwestja krwi Marcin Wroński - Kino Venus
A na imię jej będzie Aniela: ,,Na początku września 1938 roku w Lublinie dochodzi do makabrycznej zbrodni: ktoś gwałci i morduje młodą służącą. Na ciele ofiary policjanci znajdują dziwną wydzielinę. Równo rok później - kiedy miasto atakują wojska niemieckie - komisarz Zygmunt Maciejewski wpada na trop podobnej zbrodni. Gdy władzę przejmują hitlerowcy, bohater, żeby kontynuować śledztwo, musi wstąpić w szeregi Policji Kryminalnej. Wkrótce z pomocą przyjdą mu dawni podwładni, którzy w okupacyjnej rzeczywistości szybko się odnaleźli..."

D L A  M Ł O D Z I E Ż Y
Kami Garcia, Margaret Stohl - Niebezpieczne istoty / Kami Garcia, Margaret Stohl - Dangerous Creatures Lea Michele - Piękna i ambitna. Mój styl / Lea Michele - Brunette Ambition Rick Riordan - Greccy bogowie według Percy'ego Jacksona / Rick Riordan - Percy Jackson's Greek Gods
Niebezpieczne istoty: ,,Ridley to bardzo, bardzo niegrzeczna dziewczynka. Nie można jej ufać, a co gorsza, nie można zaufać też sobie, gdy jest się obok niej. Jej chłopak Link to muzyk rockowy. Razem wyjeżdżają do nowego Jorku, gdzie Link ma nadzieję rozpocząć karierę.Wkrótce okazuje się, że może to być ich ostatnia podróż, bo cena za ich życie jest bardzo wysoka…"

P O W I E Ś C I
Cecelia Ahern - Love. Rosie Szczepan Twardoch - Drach Gore Vidal - Julian
Love, Rosie: ,,Rosie i Alex od dzieciństwa są nierozłączni. Życie zadaje im jednak okrutny cios: rodzice Alexa przenoszą się z Irlandii do Ameryki i chłopiec oczywiście jedzie tam razem z nimi. Czy magiczny związek dwojga młodych ludzi przetrwa lata i tysiące kilometrów rozłąki? Czy wielka przyjaźń przerodziłaby się w coś silniejszego, gdyby okoliczności ułożyły się inaczej? Jeżeli los da im jeszcze jedną szansę, czy Rosie i Alex znajdą w sobie dość odwagi, żeby spróbować się o tym przekonać?"

Seriale

Zagubiona tożsamość - sezon 5 / Lost Girl - season 5 Między piętrami - sezon 2 / Ground Floor - season 2 
Filmy

Love, Rosie Powiedzmy sobie wszystko / This Is Where I Leave You Brudny szmal / The Drop
Dziewczynka z kotem / Incompresa Mów mi Vincent / St. Vincent Annie
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii / The Hobbit: The Battle of The Five Armies Noc w muzeum: Tajemnica grobowca / Night at the Museum: Secret of the Tomb Droga krzyżowa / Kreuzweg

Coś kiepsko w tym grudniu. Nie ma nic aż tak wspaniałego. Z chęcią przeczytałabym oraz obejrzałabym ,,Love, Rosie" oraz ,,Annie" - ten film zapowiada się bardzo ciekawie.

You Might Also Like

0 komentarze

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki.
Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.